Ile kosztuje prowadzenie wirtualnego biura?

Wraz z rozwojem technologii wirtualne biura stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród startupów i innych firm, które działają elastycznie. Wielu właścicieli firm po prostu nie potrzebuje już stałej przestrzeni, a ponieważ coraz więcej firm decyduje się na ogólnie przyjętą pracę z domu i elastyczne godziny, ich pracownicy też nie.

Tradycyjne czy wirtualne – jakie biura są tańsze?

Okazuje się, że biura wirtualne są znacznie tańsze niż biura tradycyjne – a dzięki rozwiązaniom takie, jak oferuje KLB mają także stały adres firmy i paragon pocztowy. Płacisz tylko za te dodatkowe usługi (np korzystanie z sali konferencyjnej, czy wsparcie wirtualnego asystenta), których potrzebujesz i kiedy ich potrzebujesz. To wszystko sprawia, że wirtualne biura są tak opłacalne – co zapewnia firmom maksymalną elastyczność.

wirtualne biuro

Ile kosztuje wirtualne biuro?

Ceny biura wirtualnego są w większości przypadków związane z pakietem zgodnym z potrzebami firmy i budżetem, jakim dysponuje. Podstawowy plan biura wirtualnego zazwyczaj obejmuje adres firmy, odbiór poczty lub opcję przekierowania poczty za niewielką dodatkową opłatą. Zazwyczaj trzeba też uiścić wstępną opłatę konfiguracyjną w wysokości kilkuset złotych, po czym zapłacisz standardową stałą opłatę miesięczną (chyba że zdecydujesz się skorzystać z dodatkowych usług).

Możesz spodziewać się, że za podstawowy plan biura wirtualnego w przeciętnej firmie zapłacisz około kilkuset złotych miesięcznie. Dokładna cena będzie zależeć od wielu czynników, w tym od prestiżu lub renomy danego obszaru jako lokalizacji biznesowej. Jest tutaj naprawdę wiele kwestii do uwzględnienia.

Wirtualne biuro w KLB – to się opłaca!

Księgowość Liderów Biznesów wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego rynku i wymagających przedsiębiorców zadbało o to, by abonament za wirtualne biura był możliwie jak najbardziej przystępny oraz dopasowany do zmieniających się potrzeb. U podstaw takiego podejścia leży dążenie do optymalizacji kosztów i ich przekształcania w ten sposób, aby wirtualne biuro nie musiało być traktowane jako kolejny z wielu wydatków, ale raczej – inwestycja w biznes.

Dlatego ceny KLB wirtualnego biura zaczynają się już od 85 zł miesięcznie, a ostatecznie wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie dla każdego klienta. W końcu wpływa na to naprawdę wiele czynników. Wyróżnikiem Księgowości Liderów Biznesów jest również otwartość na negocjacje – co stanowi dodatkowy atut i sprawia, że wielu przedsiębiorców decyduje się właśnie na wirtualne Biuro w Opolu, a nie gdzie indziej.

Udostępnij :

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Zapisz się!

Dołącz do naszego newslettera, aby dowiedzieć się o nowych ciekawych opcjach biznesowych, ciekawych informacjach księgowych i ważnych przepisach. 

wirtualne biuro
biurorachunkowe

Wirtualne biuro – zalety

Czym jest wirtualne biuro? Wirtualne biuro jest to usługa polegająca na wynajęciu przedsiębiorcy miejsca prowadzenia