wirtualne biuro

Jak założyć wirtualne biuro? Skorzystaj z pomocy KLB!

Wirtualne biuro może być dla Twojej małej firmy świetnym sposobem na zaoszczędzenie kosztów ogólnych, przy jednoczesnym zwiększeniu zysków i poszerzeniu zasięgu. Ponieważ istnieje głównie online, wirtualne biuro umożliwia prowadzenie działalności w dowolnym miejscu — jak wolisz, tak samo w domu, jak i z plaży.

Wirtualne biuro – jak zrobić to mądrze?

Chociaż pozwala na swobodę i elastyczność, wirtualne biuro może prowadzić do frustracji, jeśli nie masz odpowiednich narzędzi, zasobów i procesów, aby zapewnić sukces swojej firmie. Staje się to jednak problemem rozwiązanym – korzystając z pomocy, jaką daje KLB (Księgowość Liderów Biznesu).

Skąd możesz wiedzieć, że wirtualne biuro z KLB może być dla Ciebie najlepszą opcją?

  • Jeżeli nie lubisz otrzymywać korespondencji firmowej pod prywatny adres.
  • Gdy masz w planach otworzyć nowy oddział firmy ulokowany w Opolu.
  • Jeśli system home office to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb Twojego biznesu.
  • Gdy nie możesz zarejestrować swojej firmy na domowy adres zamieszkania.

Oczywiście jest to zaledwie kilka przykładów z długiej listy argumentów, które powinny Cię zainspirować do tego, czy nie byłoby warto rozważyć założenia wirtualnego biura. Jak zaraz się przekonasz – ze wsparciem takich profesjonalistów jak KLB stanie się to nie tylko przystępną opcją, ale też dużo mniej skomplikowaną niż mogłoby Ci się wydawać.

Czego możesz oczekiwać od wirtualnego biura z KLB?

Jednym z największych atutów, jakie przyniesie Ci takie rozwiązanie z całą pewnością jest pozyskanie adresu dla swojej firmy. KLB dba o udostępnienie adresu do korespondencji, dzięki czemu nie będziesz musiał przyjmować firmowych dokumentów w domowych pieleszach, jak również jest to wyjście naprzeciw potrzebom dla tych osób, które nie mają możliwości zarejestrowania adresu firmy dla tego pokrywającego się z miejscem zamieszkania.

Pozostając przy temacie korespondencji – warto tutaj podkreślić, iż na życzenie klientów KLB tak samo dba o jej odbiór. Bez względu na to, czy chodzi o awizo, listy priorytetowe, zwykłe, czy polecone. Podobnie, gdy mowa o informowaniu o otrzymanej korespondencji – to wszystko jest w zakresie pakietu wirtualnego biura, jak również archiwizacja otrzymywanej korespondencji. Sam adres wirtualnego biura udostępniany przez KLB to również i inna zaleta sprzyjająca podniesieniu wiarygodności biznesu.

Pozostając w temacie udostępnionego przez KLB adres – daje to dodatkowe udogodnienie, jak możliwość jego oficjalnego umieszczenia na wszelkiego rodzaju drukach firmowych, stemplach, czy wizytówkach. Zapewnione jest również otwieranie, skanowanie i wysyłanie korespondencji na adres e-mail – o ile objętościowo nie przekracza to 30 stron. Poza tym KLB daje możliwość odpłatnego skorzystania ze znajdującej się w Opolu sali konferencyjnej (1h na miesiąc).

Twoje miejsce pracy – bez ograniczeń!

Pomysł pracy w dowolnym miejscu na świecie jest jednym z aspektów wirtualnego biura, który przyciąga wielu. Jeśli jednak nie masz odpowiedniej konfiguracji dla takiej przestrzeni – koncentracja i bycie produktywnym może być trudne.

Poza biurem domowym coraz częściej pojawiają się przestrzenie w formie wirtualnego biura. Przestrzenie te służą jako biuro dla osób pracujących samodzielnie lub w małych zespołach. Zazwyczaj płacisz miesięczną opłatę za korzystanie z przestrzeni, która często obejmuje wiele potrzeb biurowych, takich jak możliwości drukowania, sale konferencyjne i usługi telefoniczne. To wszystko nie jest trudne do zorganizowania, dzięki takim specjalistom jak KLB.

Udostępnij :

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Zapisz się!

Dołącz do naszego newslettera, aby dowiedzieć się o nowych ciekawych opcjach biznesowych, ciekawych informacjach księgowych i ważnych przepisach. 

wirtualne biuro
biurorachunkowe

Wirtualne biuro – zalety

Czym jest wirtualne biuro? Wirtualne biuro jest to usługa polegająca na wynajęciu przedsiębiorcy miejsca prowadzenia